درباره ما

سایت محصولات علم آسان با هدف هموارسازی راه های رسیدن به فایل ها و مطالب علمی و همچنین به اشتراک گذاشتن تجارب نویسندگان و دیگر اعضا در جهت نیل به این هدف ساخته شده.

مطالب و محتوای موجود در سایت توسط نویسندگان سایت تهیه شده است و در صورت استفاده از دیگر منابع در مطالب، منابع مورد استفاده ذکر شده است.

تمامی محتواهایی که با آرم سایت هستند، توسط نویسندگان و مدیران سایت تهیه و ساخته شده اند. لذا هرگونه کپی برداری و یا استفاده بدون ذکر منبع و اجازه آن ها، غیر قانونی بوده و نویسندگان، پیگیری و شکایت از سؤ استفاده کنندگان را برای خود محفوظ می دارند.

همکاری در فروش

محصولات علم آسان با افتخار شما را دعوت می کند تا با ساخت فروشگاه فایل ها و برنامه های خودتان و به صورت رایگان با پانل اختصاصی و مدیریت آن به عنوان فروشنده  فعال باشید.

 شما در این فروشگاه قابلیت دسته بندی و ایجاد محصولات و اجازه اپلود فایل های مجاز و قانونی جهت فروش را داربد.

بدین ترتیب شما بدون هیچ هزینه ای صاحب یک کسب و کار اینترنتی می شوید و می توانید فایل های ارزشمند خود را برای عرضه به خریداران ارائه کنید.

جهت اطلاع از نحوه فروش فایل به صفحه زیر مراجعه کنید.

همکاری در فروش فایل

پشتیبانی

جهت ارتباط با ما و ارسال پیشنهادات، انتقادات، و هرگونه اشکال و ایراد در سایت، محتوا و یا دانلود فایل ها می توانید از  فرم زیر استفاده نمائید

پس از دریافت پیام شما، تیم پشتیبانی در اسرع وقت جوابگوی شما خواهند بود.

مدیریت محصولات علم آسان

سفارش فایل

در صورتی که فایل یا برنامه مورد نظر خود را در سایت پیدا نکردید می توانید از فرم زیر و علامت زدن گزینه سفارش فایل، برنامه یا فایل مورد نظرخود را سفارش دهید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و یا برنامه مورد نظر شما تهیه و ارسال شود.

در صورت نیاز می توانید با استفاده از لینک زیر، به طور مستقیم به مدیریت سایت ایمیل درخواست خود را ارسال کنید.

مدیریت محصولات علم آسان

    پیام در تلگرام