فرم سیدا

فرم ثبت نام سیدا

همانطور که اطلاع دارید در نحوه ثبت نام جدید دانش آموزان در مدرسه، نیاز هست تا مشخصات دانش آموز در سایت سیدا وارد شود.

در گذشته اطلاعاتی که مورد نیاز ثبت نام بود را در فرمی از دانش آموز گرفته و سپس در سایت ثبت می کردید. اما حال که هم سایت و هم اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام تغییر کرده، دیگر آن فرم ها زیاد کاربردی نیستند و نیاز به فرمی جدید براساس فرم های موجود در سایت سیدا می باشد.

بعد از چند دوره تغییر در محتوای سایت سیدا و همچنین مشخصات مورد نیاز و وارد کردن آن ها، مشاهده کردیم که پیدا کردن این اطلاعات از پرونده های دانش آموزان بسیار وقت گیر و گاهی غیر ممکن است. حتی بعضی از این اطلاعات مورد نیاز در هیچ فرمی از فرم های موجود در مدرسه وجود ندارد و مجبور می شدیم به دانش آموز و یا ولی محصل تماس بگیریم تا آن ها را ثبت کنیم.

به همین دلیل و برای راحتی کار شما اقدام به طراحی فرمی دقیقاً براساس فرم های ورودی سایت سیدا در بخش ثبت نام دانش آموزان، طراحی کردیم تا با استفاده از آن براحتی بتوانید اطلاعات دانش آموزان را وارد کنید.

این فرم بعد از گذشت چند ترم و تجربه در ثبت اطلاعات در سایت سیدا، طراحی شده و مطمئناً نیازهای شما برای ثبت مشخصات در این سایت را تأمین خواهد کرد.

در این فرم برخلاف دیگر فرم های موجود در برخی مدارس و سایت ها، موارد اضافی وجود ندارد و فقط اطلاعاتی که مورد نیاز برای ثبت مشخصات دانش آموزان در سایت سیدا هست، قرار داده شده اند.

همچنین ترتیب این اطلاعات همانند خود فرم های موجود در سایت است تا کار با آن راحت و سریع باشد و شما در هر بخش اطلاعات مورد نیاز را به صورت دسته بندی مشاهده می کنید.

در آخر از تمامی مدیران و معاونین محترم مدارس درخواست می کنیم که در صورت داشتن پیشنهاد و یا انتقاد نسبت به این فرم، آنر ا از طریق قسمت نظرات در پائین همین صفحه و یا از طریق کانال های ارتباطی سایت با ما در میان بگذارید.

در صورت نیاز به تغییر در این فرم و یا سفارش فرم های دیگر لطفا با در ارتباط باشید تا در اسرع وقت برای شما طراحی و تهیه شوند.

این فرم در محیط فتوشاپ طراحی شده و در فایلی که تهیه می کنید فرم ثبت نام هم به صورت عکس و هم به صورت PDF شده، موجود است.

جهت تغییر حاشیه و یا رنگ متن و دیگر تغییرات مورد نظر خودتان پیام ارسال کنید.

ارتباط با ما

این محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید.

پس از پرداخت نهایی لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 کل, میانگین: 5,00 از 5)
Loading...

این بسته که برای  هر مدیر مدرسه مورد نیاز هست را با یک کلیک و با تخفیف 40 درصدی تهیه کنید.

موارد موجود در این بسته:

  1. بانک سوالات هوشمند – فایل خام 1,500,000 ریال
  2. بایگانی و فرم های مدرسه900,000 ریال
  3. برنامه تحلیل نمرات: پایان سال 4,000,000 ریال
  4. برنامه کلاسی معلم1,100,000 ریال
  5. برنامه هفتگی مدارس1,900,000 ریال
  6. فرم ثبت نام سیدا 500,000 ریال
  7. فرم های امتحانات داخلی – 150,000 ریال