برنامه هفتگی مدارس

برنامه هفتگی مدارس نسخه 24.7

آموزش تصویری استفاده از این برنامه در انتهای همین صفحه

بعد از گذشت مدتی از طراحی نرم افزار قبلی برای تنظیم برنامه هفتگی مدرسه که برای هر دو مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم طراحی  و خوشبختانه استقبال بسیار زیادی از آن در سطح کشور شده بود. بر آن شدیم که نسخه جدیدی از آن را طراحی و در اختیار شما مدیران و معاونین محترم مدارس قرار بدیم.

در این مدت مدیران محترم پیام های زیادی در جهت ارتقا برنامه و همچنین مشکلاتی که با برنامه داشتند مطرح کردند و ما نیز از این پیام ها استفاهد کرده و در نسخه جدید سعی شده همه آن ها را در طراحی نرم افزار اعمال کنیم.

 
 

 

 

نکته بسیار مهم: این نسخه از برنامه فقط در آفیس 2021 به بعد قابل اجرا هست.

 
 

 

 

برای اینکه متوجه شوید که آیا نسخه آفیس شما با نسخه مورد نظر ما برای اجرای صحیح این برنامه مناسب هست یا خیر می توانید از لینک زیر استفاده کرده و آن را بررسی کنید.

بررسی نسخه آفیس

 
 

 

 

برای اینکه بتوانید از این برنامه به بهترین شکل استفاده کنید، فیلم آموزشی استفاده از آن را در انتهای همین صفحه قرار داده ایم تا با نحوه صحیح استفاده از برنامه آشنا شوید.

ضمناً در خود برنامه هم یک صفحه به عنوان راهنما قرار داده ایم که به طور کامل و مرحله به مرحله نحوه تنظیم برنامه را توضیح داده ایم.

توصیه می شود حتما قبل از شروع به کار با برنامه این فیلم ها و برگ راهنما را مشاهده کنید.

همچنین در صورت مواجه به هر مشکلی یا نیاز به راهنمایی های بیشتر می توانید از طریق کانال های ارتباطی با در تماس باشید.

 

 
 

 

 

صفحه راهنما

توضیحات نرم افزار

شاید برای خیلی از مدیران مدارس در اول سال این اتفاق افتاده است که برای تنظیم برنامه درسی و هفتگی مدرسه که در آن باید کلاس ها و دبیران خود را تنظیم کنند تداخل ها و مشکلات زیادی پیش آمده است.

 
 

 

 

جهت استفاده از  این برنامه نیاز به نصب هیچ فایل دیگری ندارید و کافیست برنامه اکسل را از قبل روی سیستم خود نصب داشته باشید. پس حتی با موبایل خود هم می توانید از این برنامه استفاده کنید.

 
 

 

 

استفاده از نرم افزار  برنامه هفتگی مدارس به شما این امکان را می دهد که برنامه کلاس های حرفه ای را سریع و کارآمد طراحی کنید. این نرم افزار می تواند  ورودی هایی مانند زمان درس و در دسترس بودن معلم را تنظیم کند و خروجی های متفاوتی را بدون تلاش اضافی کارکنان مدرسه ارائه دهد. در اینجا چند اصل کلیدی برای ایجاد یک برنامه هفتگی موثر مدرسه آورده شده است:

انطباق با ساعات کاری مصوب: اطمینان حاصل کنید که برنامه با دستورالعمل های وزارت آموزش برای موضوعات و پایه های مختلف مطابقت دارد.
توزیع صحیح دروس: دروس را در طول هفته پخش کنید تا از خستگی دانش آموزان جلوگیری کنید و زمان های درس متنوع را تضمین کنید.
درس های تکی غیر متوالی: از قرار دادن درس های تک ساعته بلافاصله بعد از درس های تمام ساعت برای حفظ تمرکز دانش آموز خودداری کنید.
از تکرار دو بار درس در روز خودداری کنید: برای جلوگیری از خستگی دانش آموزان و حفظ کیفیت درس، یک درس را دو بار در یک روز برنامه ریزی نکنید.
ارزش برابر برای همه موضوعات: اطمینان حاصل کنید که به همه موضوعات زمان و اهمیت مناسب در برنامه داده شده است.
با رعایت این اصول، نرم افزار به ایجاد یک برنامه هفتگی متعادل و موثر برای مدارس کمک می کند.

با استفاده از این برنامه کافیست اطلاعات مدرسه خود، شامل دروس(تا 18 مورد برای هر کلاس) ، کلاس ها (تا 20 مورد) و دبیران و عوامل (تا 100مورد) را وارد کنید و سپس با مشخص کردن اینکه هر دبیر در چه روزهایی می تواند در مدرسه حضور داشته باشد، تا جایی که ممکن است از ایجاد تداخل و بهم ریختگی در برنامه هفتگی جلوگیری کنید و سریعتر این برنامه را مرتب و آماده کنید.

برای کار با این برنامه نیازی به تسلط در کامپیوتر نیست و با کمی اطلاعت اولیه نیز می توانید از آن استفاده کنید.

 
 

 

 

این برنامه کاملاً هوشمند طراحی شده است. بدین معنی که پس از انتخاب نام دبیر در هر ساعتی از هفته، دیگر نام آن دبیر در آن ساعت و در همان روز در جایی دیگر از برنامه قابل انتخاب نیست.

جهت جلوگیری از هرگونه مشکل یا سردرگمی در تکمیل برنامه بهتر است راهنمای استفاده از فایل را که در اولین برگه  فایل قرار داده شده است را کامل مطالعه نمائید. و همچنین فیلم آموزش استفاده از برنامه را در همین صفحه مشاهده کنید.

تصاویری از محیط برنامه

ورود اطلاعات اولیه مدرسه

تعریف کلاس های مدرسه

تعریف دبیران و عوامل و ساعات و روزهای حضور آن ها

ثبت مشخصات دروس هر کلاس و تعریف دبیر برای هر درس

چیدن برنامه فقط در یک صفحه گسترده با انتخاب درس:دبیر

خروجی از کل برنامه تنظیم شده فقط با یک کلیک و امکان خروجی برای برنامه ورد و تغییر آن به دلخواه

تنظیم فونت و رنگ جهت چاپ رنگی برنامه برای هر کلاس

خروجی برنامه هر کلاس به صورت رنگی با امکان تغییر زمینه دلخواه

خروجی برنامه برای هر کلاس با یا بدون نام دبیر به انتخاب خودتان

خروجی برنامه هر دبیر با نام درس و کلاس و ساعات

خروجی دفتر حضور و غیاب به صورت خودکار برای کلیه دبیران و عوامل

نکته بسیار مهم: این نسخه از برنامه فقط در آفیس 2021 به بعد قابل اجرا هست.

 
 

 

 

جهت اجرای صحیح برنامه در اولین اجرا بایستی به ماکروهای موجود در نرم افزار اجازه اجرا بدهید که در خود برنامه و در قسمت راهنما توضیح داده شده.

اگر هم در این زمینه با مشکلی برخوردید می توانید از لینک زیر با نحوه فعال سازی ماکروها در ویندوز آشنا شوید.

فعال سازی ماکروها

آموزش استفاده از فایل برنامه هفتگی مدارس (نسخه 24) قسمت: اول

آموزش استفاده از فایل برنامه هفتگی مدارس (نسخه 24) قسمت: دوم

در فایل خریداری شده علاوه بر نرم افزار خام برنامه هفتگی مدارس، موارد زیر نیز قرار داده شده.

  1. فایل برنامه ای که در فیلم آموزشی تکمیل شده که مربوط به متوسطه دوم هست و شامل کلیه دروس سه رشته نظری با ساعات هر درس و برای یک مدرسه 9 کلاسه می باشد.
  2. فایل برنامه هفتگی آزمایشی متوسطه اول که کلیه دروس سه پایه در آن به همراه ساعات وارد شده و برای یک مدرسه 6 کلاسه اماده است.
  3. فونت های مورد استفاده در نرم افزار

این محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید.

پس از پرداخت نهایی لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 کل, میانگین: 5,00 از 5)
Loading...

محصولات مرتبط

شاید برای خیلی از مدیران مدارس در اول سال این اتفاق افتاده است که برای تنظیم برنامه درسی و هفتگی مدرسه که در آن باید کلاس ها و دبیران خود را تنظیم کنند تداخل ها و مشکلات زیادی پیش آمده است.

با استفاده از این برنامه کافیست اطلاعات مدرسه خود، شامل دروس(16 مورد برای هر رشته-پایه) ، کلاس ها (31 مورد) و دبیران (90 مورد) را وارد کنید و سپس با مشخص کردن اینکه هر دبیر در چه روزهایی می تواند در مدرسه حضور داشته باشد، تا جایی که ممکن است از ایجاد تداخل و بهم ریختگی در برنامه هفتگی جلوگیری کنید و سریعتر این برنامه را مرتب و آماده کنید.

برنامه هفتگی مدارس – محیط اکسل

این فرم در برنامه اکسل باز می شود و شما بعد از وارد کردن اطلاعت ثابت سازمانی می توانید در ردیف های مختلف اطلاعات حواله خود را تایپ کرده و سپس اقدام به چاپ تک تک آنها بنمائید. در ضمن این اطلاعات را می توان ذخیره کرد در در صورت نیاز، مجدداً اقدام به چاپ آن ها کنید.
این فرم جهت حواله اشخاص حقوقی طراحی شده.

فرم حواله ساتنا- محیط اکسل

با استفاده از فایلی که در اینجا تهیه کرده ایم همه این کارها را به صورت کاملا اتوماتیک و براحتی خیلی بیشتر می توانید انجام دهید. نمونه هایی از فرم هایی که می توانید با این برنامه ( که در محیط اکسل طراحی شده و هر شخصی حتی بدون اطلاعات زیاد کامپیوتری می تواند از آن استفاده کند) و بدون وارد کردن چندباره اطلاعات آنها را تهیه کنید، می توانید مشاهده کنید.

بایگانی و فرم های مدرسه- محیط اکسل

با استفاده از این برنامه ما براحتی و با زدن چند کلید می توانید این کار را انجام دهید.

کافیست اطلاعات ملک مورد نظر خود را در قسمت مربوط به آن ثبت کنید و در مراجعات بعدی خیلی راحت آن را پیدا کنید.

این فایل را به همه مشاوران املاک پیشنهاد میکنیم.

ثبت املاک در بنگاه معاملات- محیط اکسل

ویدئوهای آموزشی

جلسه دوم

بخش اول

بخش دوم

از این قسمت می توانید محتوای کتاب درسی مرتبط با این جلسه را که نکات مهم آن علامت گذاری شده است را دانلود کنید.