دفتر انضباطی

دفتر انضباطی مدرسه

بسیاری از معاونین آموزشی و ناظمان مدرسه برای ثبت حضور و غیاب و موارد انضباطی دانش آموزان اقدام به استفاده از دفاتر دست نویس و یا چاپ شده می کنند.
این کار هم بسیار وقت گیر است و هم اینکه پیدا کردن هر مورد و دانش آموز ممکن است زمان زیادی را صرف کند.
تصور کنید وقتی بخواهید گزارش این موراد را برای دانش آموز یا مدیر و یا اولیاء دانش آموزان اطلاع دهید، چقدر باید در این دفاتر به دنبال نام دانش آموز بگردید و چند دفتر را باید بررسی کنید تا بتوانید فقط اطلاعات یک دانش آموز را پیدا کنید.
و یا اگر بخواهید نامه ای به اولیاء دانش آموز مورد نظر بنویسید نیز بایستی دفتر را باز کرده و تک به تک به دنبال موارد ثبت شده یک دانش آموز باشید و همه را تایپ کنید تا نامه آماده شود.

و یا حتی اگر بخواهید موارد ارزشیابی دبیران محترم مدرسه را در جایی ثبت کنید تا در انتهای ترم یا سال تحصیلی بتوانید از آنها تقدیر و تشکر کنید و یا غیبت ها و تاخیرها را مشاهده کنید.
باز هم باید دفتر جداگانه ای درست کنید و یا اینکه از خیر این کار بگذرید.

برای ثبت روزانه غیبت ها نیز معمولا باید یا باید انتهای هر روز دفاتر کلاسی را یک به یک ورق بزنید تا آمار غایبین را از آن ها استخراج کنید و یا اینکه برگه ای با خود ببرید و هر زنگ مزاحم تدریس دبیران شد و اسامی غایبین را درخواست کنید.

همه این موراد را گفتیم تا برسیم به این برنامه که دقیقاً براساس همین مشکلات و در جهت رفع آن ها به بهترین شکل طراحی شده است.
شما با استفاده از این برنامه می توانید همه این کارها را فقط در یک دفتر کامپیوتری ثبت کرده و هر گاه نیز نیاز به گزارش گیری از این اطلاعات بود، به راحتی و با چند کلیک آن ها را استخراج کنید.
همچنین برای ثبت هر مورد نیازی به حفظ کردن کد ملی و یا تمام مشخصات دانش آموزان نیست و کافی است فقط قسمتی از آن را به برنامه بدهید تا اطلاعات آن برای شما نمایش داده شود.
حتی برای ثبت آن ها نیز نیازی به تایپ اسم و یا کد ملی ندارید و

فقط با کلیک ماوس روی دانش آموز مورد نظر و یک دکمه هر مورد انضباطی و یا ارزشیابی را ثبت و ذخیره کنید.

لطفاً قبل از اقدام به خرید این دفتر به نکات زیر دقت کنید.

  • حتماً ابتدا فیلم آموزشی طریق کار با این برنامه را که در پایین همین صفحه است را مشاهده کنید.
  • این برنامه فقط در نسخه های آفیس 2021 به بالا قابل اجرا است.
  • در صفحه اول برنامه اکثر مواردی که در فیلم آموزشی گفته شده، موجود است و هرگاه نیاز بود می توانید به صفحه راهنما مراجعه کنید.
  • در این برنامه تا 500 دانش آموز و 150 دبیر و 30 کلاس مدرسه را می توانید ثبت کنید.

در فایلی که خریداری می کنید هم نسخه خام برنامه و هم نسخه دمو که شامل اطلاعات یک مدرسه فرضی هست، را می توانید دانلود کنید.

در صورت نیاز به تغییرات و یا دیگر فرم ها از راه های ارتباطی فروشگاه با در ارتباط باشید.

تصاویری از محیط برنامه

ویدئو آموزشی

بزودی

این محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید.

پس از پرداخت نهایی لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 کل, میانگین: 5,00 از 5)
Loading...