طرح توجیهی

طرح توجیهی بسته بندي آب معدني

هرمحصول ويژگي ها ومشخصات خاصي دارد پيش از هر گونه بررسي مالي و فني لازم است اين خصوصيات به درستي شناخته شوند . شناخت صحيح مشخصات وانواع مختلف محصول ، بدون ترديد ، راهنماي مناسبي جهت تصميم گيري هاي لازم در انتخاب روش عمليات توليد و محاسبات بعدي مورد نياز خواهد بود
نام محصول آب معدني بسته بندي شده مي باشد كه بعنوان آب سالم وگوارا در بين بسياري از اقشار مردم مورد استفاده قرار ميگيرد لازم به ذكر است كه اين آب از املاح مفيد وحداقل رسوبات برخوردار است. به عبارت ديگر آب معدني آبي است که عوامل فيزيكي ، شيميايي ،بيو لوژيكي وراديو كلوئيدي در حدي باشد كه مصرف آن جهت آشاميدن عارضه سويي در كوتاه مدت يا دراز مدت در انسان ايجاد نكند.

در این طرح توجیهی تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت راه اندازی یک واحد تولیدی با موضوع فوق آورده شده است. تعداد و قیمت های تقریبی هم وارد شده است و اگر بخواهید این طرح را عملی کنید کافی است قیمت روز تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز که در اینجا ذکر شده اند را پیدا کرده و در محل مشخص شده وارد کنید. این فایل چون در محیط اکسل طراحی شده است، تمامی محاسبات فنی و حسابداری را انجام داده و نتیجه نهایی را به شما نشان می دهد و هیچ نگرانی بابت اعداد و ارقام محاسباتی نخواهید داشت.

مواردی از قبیل؛ سود نهایی، زمان برگشت، تعداد کارکنان، مدت زمان برگشت سرمایه، کل سرمایه مورد نیاز، کل در آمد نهایی، حقوق و دستمزد و … را نیازی نیست وارد کنید زیرا خود برنامه این ها را برای شما حساب کرده و کافی است شما فقط اطلاعات خام مثل قیمت تجهیزات و مواد اولیه و حقوق اشخاص را وارد کنید.
در نهایت هم خروجی فایل را می توانید به صورت پی دی اف PDF و یا روی برگ چاپ کنید.

همچنین مزیت دیگر این فایل و برنامه، قابلیت استفاده برای سال های بعد نیز می باشد.
فایل PDF این طرح به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد تا بتوانید قبل از خرید فایل اصلی و قابل تغییر آن را مشاهده نمائید.
در این فایل اعداد و ارقام قدیمی می باشند که با خرید فایل اکسل می توانید اعداد جدید را وارد کرده یا تغییر دهید تا نتیجه به روز و جدید را مشاهده کرده و آن را عملی کنید و یا جهت دریافت تسهیلات آن را به بانک مورد نظر خود ارائه دهید.

جهت دانلود فایل پی دی اف این طرح از لینک روبرو استفاده کنید.

این محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید.

پس از پرداخت نهایی لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (هنوز امتیازی داده نشده)
Loading...

محصولات مرتبط

شاید برای خیلی از مدیران مدارس در اول سال این اتفاق افتاده است که برای تنظیم برنامه درسی و هفتگی مدرسه که در آن باید کلاس ها و دبیران خود را تنظیم کنند تداخل ها و مشکلات زیادی پیش آمده است.

با استفاده از این برنامه کافیست اطلاعات مدرسه خود، شامل دروس(16 مورد برای هر رشته-پایه) ، کلاس ها (31 مورد) و دبیران (90 مورد) را وارد کنید و سپس با مشخص کردن اینکه هر دبیر در چه روزهایی می تواند در مدرسه حضور داشته باشد، تا جایی که ممکن است از ایجاد تداخل و بهم ریختگی در برنامه هفتگی جلوگیری کنید و سریعتر این برنامه را مرتب و آماده کنید.

 

برنامه هفتگی مدارس نسخه 20.8- محیط اکسل

این فرم در برنامه اکسل باز می شود و شما بعد از وارد کردن اطلاعت ثابت سازمانی می توانید در ردیف های مختلف اطلاعات حواله خود را تایپ کرده و سپس اقدام به چاپ تک تک آنها بنمائید. در ضمن این اطلاعات را می توان ذخیره کرد در در صورت نیاز، مجدداً اقدام به چاپ آن ها کنید.
این فرم جهت حواله اشخاص حقوقی طراحی شده.

 

فرم حواله ساتنا- محیط اکسل

با استفاده از فایلی که در اینجا تهیه کرده ایم همه این کارها را به صورت کاملا اتوماتیک و براحتی خیلی بیشتر می توانید انجام دهید. نمونه هایی از فرم هایی که می توانید با این برنامه ( که در محیط اکسل طراحی شده و هر شخصی حتی بدون اطلاعات زیاد کامپیوتری می تواند از آن استفاده کند) و بدون وارد کردن چندباره اطلاعات آنها را تهیه کنید، می توانید مشاهده کنید.

 

بایگانی و فرم های مدرسه- محیط اکسل

با استفاده از این برنامه ما براحتی و با زدن چند کلید می توانید این کار را انجام دهید.

کافیست اطلاعات ملک مورد نظر خود را در قسمت مربوط به آن ثبت کنید و در مراجعات بعدی خیلی راحت آن را پیدا کنید.

این فایل را به همه مشاوران املاک پیشنهاد میکنیم.

 

ثبت املاک در بنگاه معاملات- محیط اکسل